دولینگو چیست؟ معرفی آزمون زبان دولینگو

آنلاین و کم هزینه

Duolingo English test Duolingo English test

آزمون زبان انگلیسی دولینگو (Duolingo English test) آزمون آنلاین بین‌المللی برای پذیرش تحصیلی است. این آزمون با داشتن ویژگی‌های خاص نسبت به رقبای دیرینه خود یعنی تافل و آیلتس، در مدت زمان کوتاه توانسته است داوطلبان زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کند.
در وهله اول، آنلاین بودن آزمون دولینگو موجب شده است نیاز به حضور فیزیکی داوطلب در مرکز آزمون و یا سفر به کشور دیگر جهت شرکت در آزمون و همچنین رزرو از چند روز قبل رفع شود. علاوه بر این داوطلبان دو بار در ماه می‌توانند با کامپیوتر شخصی خود در مکانی که دسترسی به اینترنت داشته باشند در آزمون دولینگو شرکت کنند.
آزمون تقریبا یک ساعت طول می‌کشد و نتیجه آن ۴۸ ساعت پس از آزمون اعلام می‌شود. مدرک آزمون دولینگو به مدت دوسال معتبر است و قابلیت ارسال نتیجه آزمون به دانشگاه‌ها به تعداد نامحدود برای داوطلبان فراهم شده است. دولینگو یک مصاحبه ویدئویی و نمونه Writing نیز از شما به دانشگاه مورد نظرتان همراه با نتیجه آزمون ارائه می‌دهد.
هزینه آزمون دولینگو 49 دلار آمریکا است که در مقایسه با آیلتس و تافل مقرون به صرفه است. آزمون زبان دولینگو مورد تایید صدها دانشگاه در سراسر جهان می‌باشد که آزمون دولینگو را به عنوان بخشی از فرآیند پذیرش دانشجویان بین المللی قرار داده‌اند.

Lines
Image
Badge
Shape
Badge
Badge

دولینگو کاما

دولینگو کاما به عنوان اولین و بزرگترین گروه دولینگو در ایران مفتخر است که با فراهم کردن پکیج‌های آموزشی و برگزاری بیش از ۱۰۰۰ دوره آنلاین آمادگی دولینگو، بخش مهمی از مسیر مهاجرت را برای داوطلبان تحصیل در دانشگاه‌های بین‌المللی هموار نموده است.

ما با تمرکز بر بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده، همواره سعی می‌کنیم نیازهای داوطلبان آزمون دولینگو را به بهترین شکل برطرف کنیم.

تجربیات داوطلبان آزمون دولینگو

# نام نمره کارنامه تجربه
1 علی 120 "من از کاماپک نقره ای و کلاس نیمه خصوصی
2 محمد امین 115 "برای امتحان دولینگو پیشنهاد میکنم از کا
3 علی 135 من به طور کلی ۴ هفته برای آزمون وقت گذاش
4 میثم 140 "من پک سوالات واقعی آزمون دولینگو(کاماپک
5 مریم 115 امسال از اویل اکتبر دوباره شروع کردم به
6 معصومه 130 "من نزدیک پنجاه تا پرکتیس تست زدم و کلا
7 لیا 115 یکی از اساتیدم گروه ایران دولینگو رو بهم
8 حسین 125 "من به طور خاص حدود دو ماه برای ازمون مط
9 آرش 120 من پکیج سوالات واقعی آزمون دولینگو(کاما
10 آناهید 115 من کاماپک رو کامل خوندم و شدم ۱۱۵. خودم

تمرین‌های روزانه و رایگان گروه تلگرام دولینگو کاما را از دست نده!

گروه دولینگو کاما
Duolingo Comma Group
کانال دولینگو کاما
Duolingo Comma Channel
بالا