درخواست اطلاعات از اداره مهاجرت کانادا (ATIP)

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی‌های لازم را ارائه خواهند داد.

چه نوع اطلاعاتی را می توانیم از اداره مهاجرت درخواست کنیم؟

متقاضیان مهاجرت پس از ثبت پرونده میتوانند از اداره مهاجرت کانادا درخواست اطلاعات کنند که مهمترین آنها درخواست نوت آفیسر مبنی بر ریجکتی پرونده و دریافت مدارک است. نوت آفیسر یک درخواست آنلاین هست که در رابطه با وضعیت پرونده ثبت شده در اداره مهاجرت اطلاعاتی به شما می‌دهد. نوت آفیسر، یک فایل ۳۰ الی ۵۰ صفحه‌ای است که جزییات مربوط به نظر آفیسر در خصوص پرونده نوشته شده است. یکی دیگر از درخواستهای مهم، دریافت مدارک ارسالی برای هر نوع پرونده است و به کسانی پیشنهاد می‌شود که پرونده آن‌ها را وکیل ثبت کرده و می‌خواهند بدانند چه مدارکی برای آنها بارگزاری شده است. اگر قصد ثبت دوباره درخواست ویزا خود را دارید گرفتن این نوع نوت آفیسر برای شما بسیار ضروری خواهد بود.

چه کسی می‌تواند برای دریافت اطلاعات (ATIP) اقدام بکند؟

این نوع درخواست حتماً باید توسط شخصی که در کانادا حضور دارد ثبت شود. برای ثبت این درخواست یک فرم وجود دارد به اسم فرم Consent که نقش وکالت را دارد. با پر کردن این فرم و امضا کردن آن (با خودکار آبی) شما به شخصی که در کانادا حضور دارد این اجازه را می‌دهید تا به اطلاعات پرونده شما دسترسی داشته باشد. با قرار دادن این فرم در فرم آنلاین ثبت درخواست نوت، اداره مهاجرت اطلاعات پرونده شما را برای این شخص می‌فرستد.

چگونه درخواست خود را برای دریافت اطلاعات (ATIP) ثبت کنیم؟

گروه کاما می‌تواند درخواست اطلاعات شما را ثبت کند. تنها کاری که لازم است انجام دهید پر کردن فرم زیر و واریز کردن هزینه می‌باشد. نام و تاریخ تولد باید مطابق با اطلاعات درج شده در پاسپورت باشد.
بعد از دریافت فرم پر شده از سمت ما، نفر اصلی و تمامی همراه‌هایی که سن آن‌ها بالا ۱۶ سال است، در صورت درخواست برای آنها، باید فرم را امضا کنند. برای امضا کردن حتماً از خودکار آبی استفاده کنید و سپس اسکن رنگی فرم را برای ما ارسال کنید.

درخواست نوت آفیسر

اطلاعات فردی

 

در مورد درخواست نوت آفیسر سؤال داری؟ همین حالا با کارشناس ما صحبت کن!

ارتباط با کارشناسان نوت آفیسر
CommaNote@
بالا